امروز : شنبه, 01 ارديبهشت 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

گزارش تصویری از نماز جمعه

گزارش تصویری از نماز جمعه این هفته شهرستان بهارستان مورخ ۳۱ فروردین ۹۷

ستاد نماز جمعه بخش گلستان

 

 

برای حمایت از کالای ایرانی باید با قاچاق کالا مقابله شود

سید حبیب موسوی در نخستین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان گفت : برای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی ، می بایست تمام امکانات و استعدادهای موجود برای مبارزه با قاچاق کالا و نا امن کردن فضا برای قاچاقچیان به کار گرفته شود .

وی افزود : علاوه بر این تولید کننده های ایرانی هم باید با رعایت حقوق مصرف کننده ، ارتقای کیفی محصولات ایرانی و جلب اعتماد مردم برای تثبیت جایگاه کالاهای تولید داخل گام بردارند .

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد : در کنار مبارزه با قاچاق کالا قوانین مالیاتی هم باید اصلاح شود تا بتوان به صورت اصولی از کالای ایرانی حمایت کرد .

او همچنین با قدردانی از زحمات اعضای کمیسیون در سال گذشته گفت : برای مبارزه با قاچاق کالا باید با برنامه ریزی عملیاتی حرکت کرد . در این راستا امسال برنامه جامع مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان بهارستان تدوین خواهد شد

زهرا مطهر بانوی شهرستان بهارستان در رشته قایقرانی موفقیت کسب کرد

زهرا مطهربانوی شهرستان بهارستان،بخش بوستان بعداز شکست رقیبانی ازکشورهای فرانسه وجمهوری چک و رومانی در ماده کانواسپرینت رشته قایقرانی در رتبه سوم آسیاونهم جهان ودر تجمیع دورشته رتبه چهارم آسیا قرار گرفت.

ادارات بهارستان به شهر گلستان منتقل می شود

علی سلیمی عضو شورای اسلامی گلستان گفت : ایجاد سایت اداری بهارستان در بهترین نقطه شهرگلستان به تصویب اعضای شورای شهرگلستان رسید.

 

آخرین اخبار