امروز : جمعه, 02 فروردين 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

دیدار نوروزی مهندس کاویانی با کارکنان شهرداری گلستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلستان؛ مهندس کاویانی شهردار گلستان در دیدار نوروزی با جمعی از مسئولین و کارکنان شهرداری ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س) و 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، بر اقدام و عمل در اقتصاد و مقاومتی و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه که در نماز خانه شهرداری برگزار شد شهردار گلستان با اشاره به مزین شدن سال 1395به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، خواستار اجرای منویات رهبری و عمل به این شعار شد.

مهندس کاویانی در ادامه با بیان اینکه بودجه بسیار خوبی برای سال جاری پیش بینی شده است، خاطر نشان ساخت: رفع مشکلات شهر از جمله دغدغه های شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد و سعی خواهیم کرد در اجرای پروژه های مختلف در حوزه های عمرانی، خدماتی ، رفاهی، فرهنگی، ورزشی و .... گامهای مثمر ثمری برداریم.

وی افزود: امیدوارم با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر گلستان و همت پرسنل خدوم شهرداری با اجرای این پروژه ها، بخشی از اعتماد شهروندان به مدیریت شهری باز گشته و دلگرمی آنها به رفع مشکلات، پیشرفت شهر و همچنین مشارکت و همیاری با شهرداری بیش از پیش افزایش یابد.

مهندس کاویانی در ادامه با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت های شهرداری در تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات به شهروندان اظهار داشت: باید با داشتن شهرداری درجه 9 و جمعیت بالغ بر سیصد هزار نفر با صرف کمترین هزینه ها، بیشترین و بهترین اقدامات را انجام دهیم و با تسریع در انجام کارها و تقسیم عادلانه امکانات در محلات شهر رضایت همه شهروندان را جلب نماییم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات دوره دوم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مطابق قانون هیچ کس حق ندارد از امکانات شهرداری برای تبلیغ علیه یا له هیچ کدام از کاندیداها استفاده کند.

راه اندازی اتوماسیون اداری، استفاده از نظرات صاحبان فکر و ایده، راه اندازی نظام پیشنهادات، احداث سراهای محله، راه اندازی سازمان میادین میوه و تره بار و افزایش رفاه کارکنان شهرداری از دیگر مباحثی بود که شهردار گلستان با اشاره به اجرای آنها، سالی همراه با نشاط و پیشرفت را برای شهروندان نوید داد.

گفتنی است بعد از این دیدار مهندس کاویانی علاوه بر ملاقات چهره به چهره با شهروندان، با آقای فرزاد رحیم زاده که چندین بار با پای پیاده از بوشهر به مشهد و کربلا رفته است، دیدار کرد.

آخرین اخبار

pr checker