امروز : پنج شنبه, 24 آبان 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

سلیمان پور : زمینه های برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس در شهرستان بهارستان فراهم استبه گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور در جلسه ستاد انتخابات شهرستان که در سالن جلسات شهیدرجایی فرمانداری برگزار شد ، با قدردانی از تلاش ها و زحمات اعضای ستاد انتخابات شهرستان اظهار داشت : انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه با حضور چشمگیر مردم شهرستان به بهترین شکل برگزار شد .

وی افزود : خوشبختانه در انتخابات هفتم اسفند ماه هیچ مشکل خاصی به وجود نیامد و صحت انتخابات این حوزه انتخابیه ، جزء نخستین حوزه هایی بود که به تایید شورای نگهبان رسید.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان با اشاره به کشیده شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی به مرحله دوم ادامه داد : در مرحله نخست انتخابات که با مشارکت 60 درصدی مردم شهرستان بهارستان برگزار شد ، هیچ یک از نامزدها حائز حدنصاب لازم برای راهیابی به مجلس نشدند .

سلیمان پور گفت : مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه تمام بسترها و زمینه ها برای برگزاری مرحله دوم انتخابات فراهم است ، ابراز امیدواری کرد این مرحله نیز با مشارکت گسترده مردم به بهترین شکل برگزار شود .

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker