امروز : جمعه, 02 فروردين 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

سلیمان پور : زمینه های برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس در شهرستان بهارستان فراهم استبه گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور در جلسه ستاد انتخابات شهرستان که در سالن جلسات شهیدرجایی فرمانداری برگزار شد ، با قدردانی از تلاش ها و زحمات اعضای ستاد انتخابات شهرستان اظهار داشت : انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه با حضور چشمگیر مردم شهرستان به بهترین شکل برگزار شد .

وی افزود : خوشبختانه در انتخابات هفتم اسفند ماه هیچ مشکل خاصی به وجود نیامد و صحت انتخابات این حوزه انتخابیه ، جزء نخستین حوزه هایی بود که به تایید شورای نگهبان رسید.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان با اشاره به کشیده شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی به مرحله دوم ادامه داد : در مرحله نخست انتخابات که با مشارکت 60 درصدی مردم شهرستان بهارستان برگزار شد ، هیچ یک از نامزدها حائز حدنصاب لازم برای راهیابی به مجلس نشدند .

سلیمان پور گفت : مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه تمام بسترها و زمینه ها برای برگزاری مرحله دوم انتخابات فراهم است ، ابراز امیدواری کرد این مرحله نیز با مشارکت گسترده مردم به بهترین شکل برگزار شود .

آخرین اخبار

pr checker