امروز : چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

تقدیر رئیس شورای اسلامی شهر گلستان از مهندس کاویانی شهردار گلستان

 به گزارش روابط عمومی شهرداری؛ به مناسبت سال نو مهندس کاویانی شهردار گلستان به همراه جمعی از مدیران شهرداری با شورای اسلامی شهر دیدار و سال جدید را به نمایندگان مردم در پارلمان شهری تبریک گفتند.بر اساس این گزارش، نادر سازور رئیس شورای اسلامی شهر در این دیدار اظهار داشت: عملکرد مجموعه شهرداری گلستان بویژه مهندس کاویانی قابل تقدیر است و انصافاً علاوه بر اقدامات عمرانی و خدماتی که انجام گردیده، آرامش بی نظیری در شهرداری حکمفرما شده است.

رییس شورای اسلامی شهر با تاکید بر این موضوع که در شهرداری حرکتی جدی ایجاد شده است،  افزود: ما شاهديم كه كاركنان شهرداري در حال فعاليت مضاعف هستند و اميدواريم كه همه پروژه ها با روند رو به رشد خود زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسند.

سازور با بیان این مطلب که این برهه  از زمان را زمان شکوفایی و سازندگی شهر گلستان می داند، گفت:  فعالیتهای اخیر نشان داد که ما انتخاب خوبی برای شهر گلستان داشته ایم و خوشحالی خودم را از این اقدامات ابراز می کنم زیرا احساس شادی و نشاط را در مردم می بینیم.

وی با اشاره به تعهد و اخلاق شهردار گلستان، افزود: سلامت نفس مهندس کاویانی زبانزد خاص و عام است و باید از این فرصت در جهت پیشبرد برنامه های شهرداری و توسعه و پیشرفت شهر گلستان استفاده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر گلستان عنوان کرد: شورای اسلامی شهر به نمایندگی از مردم شریف شهر گلستان از تمام برنامه ها و اقدامات شهرداری که به نفع شهر و شهروندان باشد، حمایت می کند.

سازور در پایان از زحمات یکساله مجموعه شهرداری در سال 1394 تقدیر و خاطرنشان ساخت: امیدوارم در سال جدید همانطور که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امسال را به« اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» مزین کرده اند، شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان نیز با همیاری و کمک همدیگر خدمتی متمایز و عملی به شهروندان ارائه دهند.

آخرین اخبار