امروز : دوشنبه, 19 آذر 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

دستور استاندار تهران برای راه اندازی بیمارستان شهرستان بهارستانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور گفت : در جلسه پگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری به استان تهران که به ریاست مهندس هاشمی استاندار تهران برگزار شد ، پیگیری آخرین وضعیت و میزان تحقق مصوبات سال گذشته سفر رئیس جمهور و هئیت دولت به شهرستان های جنوبغرب تهران از جمله شهرستان بهارستان مورد بررسی قرار گرفت .

وی افزود : یکی از پروژه هایی که در سفر ریاست جمهوری مصوب شد، تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (علیه السلام) شهرستان بهارستان بود که به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان مطرح است .

فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه کار احداث بیمارستان از سال88 آغاز شده ولی نیمه کاره رها شده بود تصریح کرد : در یک سال گذشته و با توجه ویژه دولت تدبیر و امید کار احداث بیمارستان مجددا آغاز و هم اکنون با98 درصد پیشرفت فیزیکی آماده افتتاح است .

سلیمان پور با قدردانی از حسن توجه استاندار تهران به این موضوع اظهارداشت : با دستور اکید استاندارتهران برای تامین اعتبار و تجهیز هرچه سریعتر بیمارستان ، امیدواریم این بیمارستان به عنوان هدیه دولت یازدهم به مردم شریف شهرستان بهارستان در اسرع وقت  به بهره برداری برسد.

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker