امروز : چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

دستور استاندار تهران برای راه اندازی بیمارستان شهرستان بهارستانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور گفت : در جلسه پگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری به استان تهران که به ریاست مهندس هاشمی استاندار تهران برگزار شد ، پیگیری آخرین وضعیت و میزان تحقق مصوبات سال گذشته سفر رئیس جمهور و هئیت دولت به شهرستان های جنوبغرب تهران از جمله شهرستان بهارستان مورد بررسی قرار گرفت .

وی افزود : یکی از پروژه هایی که در سفر ریاست جمهوری مصوب شد، تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (علیه السلام) شهرستان بهارستان بود که به عنوان یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان مطرح است .

فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه کار احداث بیمارستان از سال88 آغاز شده ولی نیمه کاره رها شده بود تصریح کرد : در یک سال گذشته و با توجه ویژه دولت تدبیر و امید کار احداث بیمارستان مجددا آغاز و هم اکنون با98 درصد پیشرفت فیزیکی آماده افتتاح است .

سلیمان پور با قدردانی از حسن توجه استاندار تهران به این موضوع اظهارداشت : با دستور اکید استاندارتهران برای تامین اعتبار و تجهیز هرچه سریعتر بیمارستان ، امیدواریم این بیمارستان به عنوان هدیه دولت یازدهم به مردم شریف شهرستان بهارستان در اسرع وقت  به بهره برداری برسد.

آخرین اخبار