امروز : یکشنبه, 27 آبان 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

فرماندار بهارستان به تماشای تئاتر هنرمندان شهرستانی نشست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان به همراه بخشدار بوستان تئاتر آدم ،آدم است اثر برتولت برشت را با اجرای هنرمندان جوان شهرستان تماشا کردند .

این تئاتر که نخستین کار حرفه ای نمایشی شهرستان بهارستان به شمار می رود که با کارگردانی حبیب اله دانش و توسط هنرمندان با استعداد شهرستان  اجرا شد .

فرماندار بهارستان پس از تماشای این اثر در جمع خبرنگاران با قدردانی از تلاش هنرمندان و مسئولان فرهنگ و ارشاد شهرستان در این زمینه گفت : هنر تئاتر مروج ارزشهای انسانی و منشا تغییر نگاه انسان به زندگی و دنیاست .
سلیمان پور افزود : هنرودیعه الهی است که خداوند متعال در وجود انسان به امانت گذاشته است  و انسانها می توانند از آن به عنوان وسیله ای برای نیل به اهداف مقدس خویش نظیر تعالی روح و روان، رسیدن به آرامش و کاستن از آلام و رنج‌ها و یافتن راه صحیح زندگی و برقراری ارتباط با دیگر همنوعان استفاده کنند.

وی تصریح کرد : کار هنرمندان دارای ارزش و اهمیت است و هر آن چه در جامعه ارزش دارد می‌تواند انتقال دهنده خوبی‌ها، پاکی‌ها و رشد و تعالی جامعه شود چون هنر جنبه‌های مختلفی دارد که جامعه را به سمت جلو حرکت می‌دهد و نباید متوقف شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان با ابراز خرسندی از تماشای تئاتر آدم ، آدم است است اظهارداشت : شهرستان بهارستان دارای استعدادهای خوب در حوزه های فرهنگی ، هنری ، علمی و ورزشی است و سعی ما این است که بسترهای لازم برای شکوفایی آنهارا فراهم کنیم .

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker