امروز : چهارشنبه, 29 اسفند 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

فرماندار بهارستان به تماشای تئاتر هنرمندان شهرستانی نشست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان به همراه بخشدار بوستان تئاتر آدم ،آدم است اثر برتولت برشت را با اجرای هنرمندان جوان شهرستان تماشا کردند .

این تئاتر که نخستین کار حرفه ای نمایشی شهرستان بهارستان به شمار می رود که با کارگردانی حبیب اله دانش و توسط هنرمندان با استعداد شهرستان  اجرا شد .

فرماندار بهارستان پس از تماشای این اثر در جمع خبرنگاران با قدردانی از تلاش هنرمندان و مسئولان فرهنگ و ارشاد شهرستان در این زمینه گفت : هنر تئاتر مروج ارزشهای انسانی و منشا تغییر نگاه انسان به زندگی و دنیاست .
سلیمان پور افزود : هنرودیعه الهی است که خداوند متعال در وجود انسان به امانت گذاشته است  و انسانها می توانند از آن به عنوان وسیله ای برای نیل به اهداف مقدس خویش نظیر تعالی روح و روان، رسیدن به آرامش و کاستن از آلام و رنج‌ها و یافتن راه صحیح زندگی و برقراری ارتباط با دیگر همنوعان استفاده کنند.

وی تصریح کرد : کار هنرمندان دارای ارزش و اهمیت است و هر آن چه در جامعه ارزش دارد می‌تواند انتقال دهنده خوبی‌ها، پاکی‌ها و رشد و تعالی جامعه شود چون هنر جنبه‌های مختلفی دارد که جامعه را به سمت جلو حرکت می‌دهد و نباید متوقف شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان با ابراز خرسندی از تماشای تئاتر آدم ، آدم است است اظهارداشت : شهرستان بهارستان دارای استعدادهای خوب در حوزه های فرهنگی ، هنری ، علمی و ورزشی است و سعی ما این است که بسترهای لازم برای شکوفایی آنهارا فراهم کنیم .

آخرین اخبار

pr checker