امروز : جمعه, 02 فروردين 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

برگزاری دومین همایش دوستداران طبیعت در نسیم شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر،محمد اسماعيل جانعلي زاده ،شهردار نسيم شهر در خصوص اجراي دومين همايش دوستداران طبيعت كه در مورخه 4/4/95  در محل بوستان جنگلي نوبت برگزار شد ،‌اذعان داشت :

بدون ترديد نهادهاي مديريت شهري به تنهايي و بدون همكاري شهروندان كارايي مطلوب را نخواهند داشت . مشاركت فعال شهروندان در پيشبرد اهداف مديريتي و رسيدن به پايداري اجتماعي همگام با اهداف توسعه پايدار امري اجتناب ناپذير است .

وي در ادامه بيان داشت : مشاركت به معناي شركت فعالانه شهروندان در امور مختلف شهر است چنين مديريتي فرايندي راهبردي بوده و مي تواند از بار مسايل و مشكلات شهري بكاهد همچنين  زمينه هاي لازم براي شركت در مناسبت هاي شهري همچون انتخابات شهري ،بهداشت ،‌مديريت پارك ها و فضاي سبز و ... را مطمئنا‌فراهم مي سازد .

شهردار نسيم شهر در خاتمه افزود : برپايي همايش دوستداران طبيعت ، با هدف جمع آوري زباله هاي غير بازيافت از طبيعت از اقدامات خوبي بود كه با مشاركت شهروندان انجام شد و شهرداري انتظار دارد كه عموم شهروندان گرامي با مشاركت در برنامه هاي شهرداري قدم هاي موثري را در رشد و شكوفايي شهر بردارند وبي شك مجموعه شوراي اسلامي شهر و مديريت شهري نيز در كنار آنان خواهد بود .

آخرین اخبار

pr checker