امروز : جمعه, 02 فروردين 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

پاسخ نوروزی به نقدهای غیرمنصفانه

پاسخ نوروزی به نقدهای غیر منصفانه/ در راه منافع مردم به کسی باج نمی دهم!

️ بخشی ازپاسخ حسن نوروزی به شرح زیر است:

اخیرا برخی از روزنامه نگاران و فعالین مطبوعاتی به اصطلاح متعهد بر خلاف اخلاق در اقدامی نابخردانه و به اصطلاح دلسوزانه با استفاده ابزار فشار مطالبی را در نشریات چاپی و فضای مجازی منتشر نموده اند که لازم است به برخی ابهامات به وجود آمده پرداخته و جهت روشنگری افکار عمومی بعضی از مطالب بیان شود.

همگی مخالفین و موافقین اعتراف به توانایی، صداقت، شجاعت، تحصیلات، تعهد، مردمی و ارزشی بودن، مطلع دلسوز و صریح الهجه بودن حاج حسن نوروزی اعتراف دارند، پس چطور می شود این همه شاخصه های مدیریتی و نمایندگی در یک فرد باشد ولی مشورت پذیر نباشد و تیم مشاوره قوی نداشته باشد.

حاج حسن نوروزی نه تنها مشورت پذیر است بلکه در این عرصه از نظرات تمام لایه های جامعه اعم از مدیران ارشد منطقه تا پایین ترین سطح عمومی جامعه بهره می برد و دارای تیم مشاوره مجرب و منسجم در زمینه های عمرانی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، رسانه ای و اقتصادی بوده و با جلب نظر مشاوران و متخصصین فن در حوزه های مختلف اظهار نظر می نماید.

از امروز تا پایان دوره نمایندگی همه فرصت طلبان آویزه گوش خود نمایند؛ حاج حسن نوروزی با شجاعت، اعتقاد و تعهدی که دارد نه تنها زیر بار زور نمیرود بلکه برای تامین منافع عمومی ملی، منطقه و مردم شریف تا پای جان مبارزه نیز می کند.

نماینده دور دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه رسانه نیز همچون بخشهای دیگر دارای تیم مشاوره و اجرایی جوان و با انگیزه است که اغلبشان در شهرستان رباط کریم و پرند در رسانه های چاپی و مجازی برای دغدغه های عمومی شهرستان و مردم قلم می زنند و از اولین ساعات فعالیت های انتخاباتی دوش به دوش در تمام اوقات در کنار دیگر زحمت کشان حضور داشتند و تا آخر نیز خواهند بود و بر خلاف مدعیان به فکر موقعیت و منافع شخصی خود نیستند.

حجت الاسلام حاج حسن نوروزی تا به امروز در امور هیچ نهاد و یا سازمانی دخالت نکرده و نخواهد کرد ولی در راستای تامین منافع مردم و کشور با خطاهای پنهان و آشکار قانون گریزان و سوء استفاده کنندگان از مناصب دولتی و عمومی به دور از هرگونه نگاه حزبی، هوای نفسانی و مصلحت اندیشی برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد. 

هر شخص حقیقی و حقوقی ضمن اینکه حق استفاده از مشاوران مجرب دارد این حق را نیز دارد که هر زمان به هر دلیلی مثبت یا منفی مشاوران خود را تغییر دهد و این امر ارتباطی به سازمان و حوزه فعالیتی آن مشاور ندارد. لذا دامن زدن به این موضوع ضمن ایجاد تفرقه در بین مسئولین شهری خود مصداق بارز دخالت در امر نمایندگی از طرف برخی فرصت طلبان است

آخرین اخبار

pr checker