امروز : چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

ما به افراد دزد و خائن اجازه شرکت در شورای شهر را نخواهیم داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم در جمع خبرنگاران ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: زمانی که پیامبر (ص) به دنیا آمدند آتشکده ایران خاموش شد، طاق کسری ترک برداشت و از حجاز نوری به غرب می تابد و تمام بت ها سرنگون و تمام شاهان دنیا از نابود می شوند.
وی ضمن اشاره به این امر که برخی وظایف پیامبر و تاثیر او روی مردم را تمام شده می دانند، بیان داشت: پیامبر (ص) برای هدایت آمده، و این هدایت تا زمان وجود قرآن و اهل بیت در بین مردم ادامه دار خواهد بود، و ابلیس در مقابل پیامبر (ص) برای عدم هدایت و گمراهی آمده است.
حجت الاسلام والمسلمین نوروزی در ادامه باتوجه به خواسته شهروندان مبنی بر دیدار خصوصی اظهار داشت: به دلیل اقدام برای اجرای برنامه ها، کار های مجلس و دفاع از حق مردم، زمانی برای این امکان وجود ندارد چرا که در مقابل یک میلیون و دویست هزار نفر زمان و فرصت زیادی برای دیدارهای مردمی و حضور در مراسمات مردمی نیست.
وی با اشاره به جلسه هفته گذشته کمسیون قضائی تشریح کرد: طبق مصوبه تصویب شده در این جلسه زمان ساخت خانه، ادارات آب، برق و گاز بدون دخالت شهرداری در این رابطه برای ساختمان خدمت رسانی انجام دهند، و طی ۳ سال اگر اقدامات قانونی صورت نگرفت و شهرداری نسبت به این ساختمان اقدامی انجام نداد این خدمات دائمی خواهد بود.
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس ضمن توجه به تصویب قانون دیگری در رابطه با ۵ هزار نفر اعدامی ادامه داد: از این ۵ هزار نفر ۵۰ نفر اعدامی اصلی می باشند، و باقی خرده فروشان و افراد دستگیر شده  در جابه جایی مواد مخدر به صورت جزئی هستند و وقتی پلیس سرگرم دستگیری این افراد می شود سرکردگان آنها جابه جایی کلان انجام می دهند.
وی با بیان اینکه بیمارستان امام حسین(ع) روزبه روز کامل تر می شود تصریح کرد: کار تکمیل بیمارستان تا زمان تجهیز کامل ادامه خواهد داشت، ساخت کلینیک در نسیم شهر، ساخت درمانگاه سپاه هم در نسیم شهر و هم در صالح آباد مصوب کارهایشان در حال انجام است، همچنین ساخت بیمارستان حضرت اباالفضل(ع) در نسیم شهر نیز مصوب گردید.
حسن نوروزی ضمن اشاره به ارسال نامه به برخی ادارات برای دادن زمین جهت ساختن ادرات آن ها گفت: برخی افراد قصد فرستادن اقوام و فرزندان خود را به ادارات دارند که در این رابطه به تمام ادارات تذکر داده ایم، که از بومیان منطقه استفاده کنند.
وی در رابطه با جلسه خود با قلیباف شهردار تهران که موضوع آن متروی پرند و خط سه به سمت اسلامشهر و بهارستان بود تبیین کرد: با اجازه دولت حومه تهران نیز از مترو بهره مند خواهد شد، همچنین با معاون استاندار در رابطه با ریل باس جلسه ای داشته ایم که سرویس هایش اضافه گردید.
نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم با اخطار به افرادی که اقدامات غیرقانونی انجام می دهند و قصد شرکت در شورای شهر را دارند، افزود: ما به افرادی که دزدی و به مردم خیانت می کنند اجازه نخواهیم داد تا برای شورایی که برای مردم است شرکت کنند، و از مردم ولایت مدار و حزب الهی می خواهم در مقابل هر دزد و جنایتکاری که برای سخنرانی می آید بایستند.
وی در پایان با بیان این امر که افرادحزب الهی را بدون دلیل عزل می کنند ولی آن افرادی که رشوه می گیرند هنوز عزل نشده اند متذکر شد: مخاطب من افرادی هستند که قصد از بین بردن پارک شورا را دارند، و شهرک امام حسین(ع) را بدون زیر ساخت ساختند.

آخرین اخبار