امروز : یکشنبه, 01 مهر 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بهارستان به ریاست بیژن سلیمان پور فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بهارستان ، فرماندار بهارستان در این جلسه  با بیان اینکه شمارش معکوس برای انتخابات شروع شده است گفت : وظیفه‌ داریم از حق‌ الناس پاسداری و مراقبت کامل کنیم، بی ‌طرفی کامل  باید در انتخابات رعایت شود چرا که یک امانت‌ دار نمی ‌تواند جانبداری کند . 

عملکرد دست‌ اندرکاران برگزاری انتخابات باید مبتنی بر  اخلاق‌ مداری باشد تا به اعتماد بیشتر مردم منجر شود.وی ادامه داد  : آنچه در گام نخست اهمیت دارد مشارکت گسترده مردم در انتخابات است، چون مشارکت حداکثری پشتوانه نظام در ابعاد داخلی و بین‌المللی است،  تاکیدات موکد مقام معظم رهبری نیز ناظر بر این اهمیت است .

باید تلاش مضاعف در این زمینه صورت پذیرد .رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان  خاطرنشان کرد: رأی مردم مسیر مدیریت  کشور را برای 4 سال تعیین می‌کند، امنیت، وحدت و همدلی مردم نیز یکی از نعمت‌های بزرگ است، برای تأمین امنیت انتخابات نیز باید مشارکت گسترده، آرامش و اخلاق در جامعه  نهادینه شود

مدیر مسئول

شهروندان باید مطالبه گر باشند و از عملکرد مسئولین شهر انتقاد نمایند.
جوانان باید مطالبه گری از مسئولان را آغاز نمایند برای فردایی بهتر.


محسن شرفی فعال فرهنگی و اجتماعی شهرستان بهارستان

آخرین اخبار