امروز : پنج شنبه, 24 آبان 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان بهارستان به ریاست بیژن سلیمان پور فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بهارستان ، فرماندار بهارستان در این جلسه  با بیان اینکه شمارش معکوس برای انتخابات شروع شده است گفت : وظیفه‌ داریم از حق‌ الناس پاسداری و مراقبت کامل کنیم، بی ‌طرفی کامل  باید در انتخابات رعایت شود چرا که یک امانت‌ دار نمی ‌تواند جانبداری کند . 

عملکرد دست‌ اندرکاران برگزاری انتخابات باید مبتنی بر  اخلاق‌ مداری باشد تا به اعتماد بیشتر مردم منجر شود.وی ادامه داد  : آنچه در گام نخست اهمیت دارد مشارکت گسترده مردم در انتخابات است، چون مشارکت حداکثری پشتوانه نظام در ابعاد داخلی و بین‌المللی است،  تاکیدات موکد مقام معظم رهبری نیز ناظر بر این اهمیت است .

باید تلاش مضاعف در این زمینه صورت پذیرد .رئیس حوزه انتخابیه شهرستان بهارستان  خاطرنشان کرد: رأی مردم مسیر مدیریت  کشور را برای 4 سال تعیین می‌کند، امنیت، وحدت و همدلی مردم نیز یکی از نعمت‌های بزرگ است، برای تأمین امنیت انتخابات نیز باید مشارکت گسترده، آرامش و اخلاق در جامعه  نهادینه شود

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker