امروز : دوشنبه, 19 آذر 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

مدیرکل سیاسی استانداری تهران :لطمه زدن به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ، اقدام علیه منافع ملی است

مدیرکل سیاسی و انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استان تهران گفت : هرکسی به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات لطمه بزند، خلاف مصالح نظام و منافع ملی عمل کرده است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بهارستان ،  بهرام سرمست  در سیزدهمین جلسه ستاد انتخابات  شهرستان بهارستان اظهار داشت : شهرستان بهارستان به خاطر مسایل خاص و ویژگی هایی که دارد ، متمایز از سایر شهرستانهاست  .

هدف ما از حضور در شهرستان اول تشکر از  زحماتی است که کشیده شده است  و در وهله دوم رفع نگرانی ها و  کاستی هایی است که در زمینه انتخابات پیش می آید.

وی افزود چنانچه کارها به موقع و با دقت انجام شود  ، روز اخذ رای  بهترین روز کاری ما خواهد بود . ولی اگر از کوچکترین موضوعی غفلت کنیم ، روز انتخابات به مشکل برخواهیم خورد . مدیرکل سیاسی استانداری تهران ادامه داد  : هدف سوم از حضور در این جلسه ارزیابی عملکرد شهرستانها و در نهایت تبیین و تشریح  سیاستهای کلی انتخابات است  .

سرمست با بیان اینکه  مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مهمترین اولویت ستاد انتخابات استان تهران است تاکید کرد : هرحرکتی که  بخواهد به مشارکت حداکثری مردم لطمه بزند ، اقدام علیه مصالح عمومی و منافع ملی محسوب می شود .

دبیر ستاد انتخابات استان تهران گفت  : همگان موظفیم که قانون را  سرلوحه کار قرار دهیم و مر قانون را رعایت کنیم . سلامت و امنیت انتخابات هم هدفگذاری مهم دیگری است که باید مدنظر قرار گیرد .

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker