امروز : جمعه, 30 فروردين 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

مدیرکل سیاسی استانداری تهران :لطمه زدن به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ، اقدام علیه منافع ملی است

مدیرکل سیاسی و انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استان تهران گفت : هرکسی به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات لطمه بزند، خلاف مصالح نظام و منافع ملی عمل کرده است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بهارستان ،  بهرام سرمست  در سیزدهمین جلسه ستاد انتخابات  شهرستان بهارستان اظهار داشت : شهرستان بهارستان به خاطر مسایل خاص و ویژگی هایی که دارد ، متمایز از سایر شهرستانهاست  .

هدف ما از حضور در شهرستان اول تشکر از  زحماتی است که کشیده شده است  و در وهله دوم رفع نگرانی ها و  کاستی هایی است که در زمینه انتخابات پیش می آید.

وی افزود چنانچه کارها به موقع و با دقت انجام شود  ، روز اخذ رای  بهترین روز کاری ما خواهد بود . ولی اگر از کوچکترین موضوعی غفلت کنیم ، روز انتخابات به مشکل برخواهیم خورد . مدیرکل سیاسی استانداری تهران ادامه داد  : هدف سوم از حضور در این جلسه ارزیابی عملکرد شهرستانها و در نهایت تبیین و تشریح  سیاستهای کلی انتخابات است  .

سرمست با بیان اینکه  مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مهمترین اولویت ستاد انتخابات استان تهران است تاکید کرد : هرحرکتی که  بخواهد به مشارکت حداکثری مردم لطمه بزند ، اقدام علیه مصالح عمومی و منافع ملی محسوب می شود .

دبیر ستاد انتخابات استان تهران گفت  : همگان موظفیم که قانون را  سرلوحه کار قرار دهیم و مر قانون را رعایت کنیم . سلامت و امنیت انتخابات هم هدفگذاری مهم دیگری است که باید مدنظر قرار گیرد .

آخرین اخبار