امروز : دوشنبه, 19 آذر 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

معاون سیاسی فرمانداری : شهرستان بهارستان میزبان سه رشته مسابقات ورزشی امیدهای آینده سازان استان تهران است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید حبیب موسوی در جلسه شورای ورزش شهرستان بهارستان که در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار شد اظهار داشت  : ورزش موجب سلامتی، نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی می گردد. لذا باید تلاش کنیم  ورزش های همگانی را در شهرستان توسعه بدهیم.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان تصریح کرد : شهرستان بهارستان  دارای استعدادهای فراوان و بالقوه ورزشی و جوانان فعال در عرصه ها و رشته های مختلف ورزشی است که نیازمند امکانات و فضاهای ورزشی مناسب می باشند.
 وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی امیدهای آینده سازان استان تهران گفت : شهرستان بهارستان در سه رشته ورزشی میزبان این مسابقات خواهد بود .
موسوی ادامه داد : مسابقات ووشو آقایان و بانوان ، تکواندو آقایان و شنای بانون رشته هایی است که در شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد .
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان  بهارستان خاطرنشان کرد: این مسابقات روزهای نهم و دهم شهریور در دو شهرگلستان و نسیم شهر برگزار می گردد .
وی نظارت بر فعالیت های سالن ها و باشگاههای ورزشی را با اهمیت و مهم ارزیابی کرد و گفت :  بعضی از  باشگاه ها هم قوانین و مقررات اداره ورزش و جوانان را نقض می کنند و هم شئونات فرهنگی، اخلاقی و مذهبی را مراعات نمی کنند که با این گونه باشگاه ها می بایست برخوردهای قانونی انجام گیرد .

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker