امروز : پنج شنبه, 02 اسفند 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

معاون سیاسی فرمانداری : شهرستان بهارستان میزبان سه رشته مسابقات ورزشی امیدهای آینده سازان استان تهران است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید حبیب موسوی در جلسه شورای ورزش شهرستان بهارستان که در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار شد اظهار داشت  : ورزش موجب سلامتی، نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی می گردد. لذا باید تلاش کنیم  ورزش های همگانی را در شهرستان توسعه بدهیم.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان تصریح کرد : شهرستان بهارستان  دارای استعدادهای فراوان و بالقوه ورزشی و جوانان فعال در عرصه ها و رشته های مختلف ورزشی است که نیازمند امکانات و فضاهای ورزشی مناسب می باشند.
 وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی امیدهای آینده سازان استان تهران گفت : شهرستان بهارستان در سه رشته ورزشی میزبان این مسابقات خواهد بود .
موسوی ادامه داد : مسابقات ووشو آقایان و بانوان ، تکواندو آقایان و شنای بانون رشته هایی است که در شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد .
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان  بهارستان خاطرنشان کرد: این مسابقات روزهای نهم و دهم شهریور در دو شهرگلستان و نسیم شهر برگزار می گردد .
وی نظارت بر فعالیت های سالن ها و باشگاههای ورزشی را با اهمیت و مهم ارزیابی کرد و گفت :  بعضی از  باشگاه ها هم قوانین و مقررات اداره ورزش و جوانان را نقض می کنند و هم شئونات فرهنگی، اخلاقی و مذهبی را مراعات نمی کنند که با این گونه باشگاه ها می بایست برخوردهای قانونی انجام گیرد .

آخرین اخبار

pr checker