امروز : دوشنبه, 19 آذر 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

معاون سیاسی فرمانداری بهارستان : از طرح های علمی، پژوهشی مرتبط با مبارزه با مواد مخدر حمایت می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید حبیب موسوی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان که در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری تشکیل شد. اظهار داشت : آسیب های اجتماعی و اعتیاد منشاء بسیاری از ناهنجاری های جامعه به شمار می روند. به همین جهت جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بهارستان به طور منظم و  ماهانه برگزار شده و عملکرد مسئولین کمیته های تخصصی، فعالیت اعضاء و مصوبات جلسه مورد ارزیابی و تحلیل قرار می گیرد.
وی با تاکید بر پیشگیری از شکل گیری نقاط آلوده به مواد مخدر و نظارت لازم نسبت به عملکرد مراکز ترک اعتیاد و عطاری ها افزود : نظارت ها بایستی موثر و بطور مستمر در دستور کار دستگاههای مسئول قرار داشته  و با موارد تخلف برابر قانون به شدت برخورد شود .
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان  در خصوص مقابله با آسیبهای اجتماعی اظهار داشت : حساسیت مقام معظم رهبری نسبت به حفظ جوانان در برابر آسیب های اجتماعی ،  برنامه ها و طرح های دولت تدبیر و امید  در زمینه ارتقاء فرهنگ جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی مستلزم مشارکت تمامی دستگاههای مرتبط  به ویژه مدیریت شهری و استفاده  ازظرفیتهای سازمانهای مردم نهاد در راستای اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر می باشد .
 موسوی بر توجه جدی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران نسبت به مسائل و آسیب های اجتماعی و همکاری های بیش از پیش با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان  بهارستان به اهمیت انجام مطالعات و پژوهشی علمی پیرامون مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت : شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بهارستان از طرح های علمی- پژوهشی مرتبط با مبارزه با مواد مخدر حمایت می کند .

 

 

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker