امروز : چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

معاون سیاسی فرمانداری بهارستان : از طرح های علمی، پژوهشی مرتبط با مبارزه با مواد مخدر حمایت می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید حبیب موسوی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان که در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری تشکیل شد. اظهار داشت : آسیب های اجتماعی و اعتیاد منشاء بسیاری از ناهنجاری های جامعه به شمار می روند. به همین جهت جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بهارستان به طور منظم و  ماهانه برگزار شده و عملکرد مسئولین کمیته های تخصصی، فعالیت اعضاء و مصوبات جلسه مورد ارزیابی و تحلیل قرار می گیرد.
وی با تاکید بر پیشگیری از شکل گیری نقاط آلوده به مواد مخدر و نظارت لازم نسبت به عملکرد مراکز ترک اعتیاد و عطاری ها افزود : نظارت ها بایستی موثر و بطور مستمر در دستور کار دستگاههای مسئول قرار داشته  و با موارد تخلف برابر قانون به شدت برخورد شود .
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان  در خصوص مقابله با آسیبهای اجتماعی اظهار داشت : حساسیت مقام معظم رهبری نسبت به حفظ جوانان در برابر آسیب های اجتماعی ،  برنامه ها و طرح های دولت تدبیر و امید  در زمینه ارتقاء فرهنگ جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی مستلزم مشارکت تمامی دستگاههای مرتبط  به ویژه مدیریت شهری و استفاده  ازظرفیتهای سازمانهای مردم نهاد در راستای اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر می باشد .
 موسوی بر توجه جدی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران نسبت به مسائل و آسیب های اجتماعی و همکاری های بیش از پیش با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان  بهارستان به اهمیت انجام مطالعات و پژوهشی علمی پیرامون مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت : شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بهارستان از طرح های علمی- پژوهشی مرتبط با مبارزه با مواد مخدر حمایت می کند .

 

 

آخرین اخبار