امروز : چهارشنبه, 29 اسفند 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

دیدار حسین فراهانی( مدیر حزب عدالت طلبان ایران اسلامی،شهرستان بهارستان) با مسئولین سازمان تأمین اجتماعی شهرستانهای استان تهران

 

حسین فراهانی امروز در سازمان تأمین اجتماعی شهرستانهای استان تهران حضور پیدا کرد و با چند تن از مسئولین سازمان نشست برگزار کرد.

جناب فلاح نژاد معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی عملکرد اداره تأمین اجتماعی شهرستان بهارستان را تشریح کردند:

شعبه تأمین اجتماعی شهرستان بهارستان از دی ماه سال ۹۲ در یک باب ساختمان استیجاری اسکان یافت که با هدف خدمت رسانی بهتر به شهروندان در سال ۹۵ به ساختمان جدید در شهرک سبزدشت انتقال یافت و دفتر کارگزاری سازمان جهت صدور دفترچه در شهر گلستان تأسیس شد و در حال حاضر جمع کثیری از ساکنین شهرستان از خدمات سازمان تأمین اجتماعی برخوردار هستند.

سازمان تأمین اجتماعی در شهرک سبزدشت اقدام به خرید ۴قطعه زمین نموده و در نظر دارد پس از اخذ تغییر کاربری ملک نسبت به اخذ پروانه ساختمانی و نهایتآ با رعایت ضوابط اداری نسبت به ساخت ساختمان در شهرستان اقدام نماید.

لازم به ذکر است به موازات شعبه تأمین اجتماعی یک واحد کارگزاری و اقماری مستقر در بخش بوستان جهت خدمت رسانی بهتر به بیمه شدگان را دارند.

در حال حاضر بخشی از خدمات سازمان به صورت غیر حضوری ارائه میگردد و با توسعه خدمات غیر حضوری رضایت مندی مخاطبین بیش از پیش تأمین می گردد. و استان یزد اولین استان در کشور است که خدمات سازمان تأمین اجتماعی به صورت غیر حضوری انجام میگیرد و در آینده ای نزدیک در کشور این نوع خدمات رسانی نهادینه خواهد شد

آخرین اخبار

pr checker