امروز : سه شنبه, 22 آبان 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

امام جمعه نسیم شهر گفت: مسجد سنگری است كه دشمنان از آن واهمه دارند

امام جمعه نسیم شهر در شورای فرهنگ عمومی بهارستان با بیان اینکه مساجد بدون روحانی بیشتر مورد هدف و حمله دشمنان است گفت: مسجد سنگری است که دشمنان از آن واهمه دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد محسن‌زاده، در جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان ، طی سخنانی اظهار داشت: ما در جمهوری اسلامی ایران مسجد بدون روحانی نباید داشته باشیم.

محسن زاده افزود: امروز مساجد بدون روحانی بیشتر مورد هدف و حمله دشمنان است چرا که دشمن از مساجد واهمه دارد مخصوصا مساجدی که گویا هستند و قرار گاه و سنگر هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خیابان ها آباد شود بسیار خوب است اما دلیل نمی شود که به آبادانی مساجد نپردازیم گفت: شوراهای قبل کارهایی را انجام داده اند اما باید شورای جدید نیز در انجام امور و خدمت رسانی از شورای قبل پیشی بگیرند و در آبادانی قدم های خوبی را بردارند و در برنامه های معنوی نیز پیشرفت داده باشیم.

امام جمعه نسیم شهر در ادامه بیان داشت: اگر کار اطلاع رسانی فرهنگی و مناسبتی به خوبی انجام نشود در مناسبت ها مردم از کجا باید بدانند که مراسمی وجود دارد لذا مهم است که اطلاع رسانی های مذهبی و مناسبتی به خوبی انجام شود.

وی اظهار داشت: لازم است برنامه هایی را به طور شاخص در نظر بگیریم و برگزار کنیم و همچنین بخش هایی از بودجه به فرهنگ اختصاص پیدا کند و از دو شیفت و سه شیفت شدن مدارس جلوگیری کنیم و حداقل در اهدای زمین مدارس قدم هایی برداشته شود تا در آینده بتوانیم قدم های بلندتری مثل احداث دانشگاه برداریم.

محسن زاده در پایان بیان داشت: در نسیم شهر قدیم هیچ مکان فرهنگی وجود ندارد و اینکه هیچ زمینی به امور فرهنگی اختصاص داده نشده است نوعی ظلم محسوب می شود این شهر به حوزه علمیه و بیمارستان و کتابخانه نیاز دارد که باید در این راستا تلاش هایی صورت بگیرد

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker