امروز : چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

علیرضا عرب شهردار گلستان گفت : پروژه ملی زیرگذر سه راهی آدران به پایان خود نزدیک می شود

با بتن ریزی پارت آخر تابلیه پروژه زیرگذر یک گام دیگر تا بازگشایی مسیر رفت و برگشت جاده ساوه در سه راه آدران باقی مانده است.

عرب شهردار گلستان عنوان کرد: پروژه زیرگذر سه راهی آدران یکی از مهمترین پروژه های شهرستان بهارستان و استان تهران است که با روند رو به رشدی به صورت ضربتی در حال اجراست.

مهندس عرب در ادامه گفت: اجرای این پروژه که با تلاش شبانه روزی مدیریت شهری گلستان و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر گلستان در حال اجراست، اکنون پس از گذشت 6 ماه خدمتی بی منت و صادقانه و با پایان بتن ریزی پارت سوم تابلیه، این پروژه پیشرفت 80 درصد به خود دیده است.

ایشان با تشکر از صبوری شهروندان در روند اجرای این پروژه ارزشمند اظهار داشت: تقاطع سه راهی آدران در مهمترین بخش شهر گلستان از لحاظ ترافیکی قرار دارد و تکمیل آن نقش بسزایی در کاهش ترافیک این محورمواصلاتی و ترانزیتی ایفا می کند.

شهردار گلستان با اشاره به اجرای کیفی این پروژه خاطر نشان کرد: بی شک دقت در اجرای طرح های عمرانی به نفع شهر و مهمتر از آن به نفع شهروندان است و امیدواریم افتتاح و بهره برداری زودتر از هنگام این پروژه انشاالله زمینه ساز رضایتمندی شهروندان شود.

آخرین اخبار