امروز : دوشنبه, 19 آذر 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

علیرضا عرب شهردار گلستان گفت : پروژه ملی زیرگذر سه راهی آدران به پایان خود نزدیک می شود

با بتن ریزی پارت آخر تابلیه پروژه زیرگذر یک گام دیگر تا بازگشایی مسیر رفت و برگشت جاده ساوه در سه راه آدران باقی مانده است.

عرب شهردار گلستان عنوان کرد: پروژه زیرگذر سه راهی آدران یکی از مهمترین پروژه های شهرستان بهارستان و استان تهران است که با روند رو به رشدی به صورت ضربتی در حال اجراست.

مهندس عرب در ادامه گفت: اجرای این پروژه که با تلاش شبانه روزی مدیریت شهری گلستان و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر گلستان در حال اجراست، اکنون پس از گذشت 6 ماه خدمتی بی منت و صادقانه و با پایان بتن ریزی پارت سوم تابلیه، این پروژه پیشرفت 80 درصد به خود دیده است.

ایشان با تشکر از صبوری شهروندان در روند اجرای این پروژه ارزشمند اظهار داشت: تقاطع سه راهی آدران در مهمترین بخش شهر گلستان از لحاظ ترافیکی قرار دارد و تکمیل آن نقش بسزایی در کاهش ترافیک این محورمواصلاتی و ترانزیتی ایفا می کند.

شهردار گلستان با اشاره به اجرای کیفی این پروژه خاطر نشان کرد: بی شک دقت در اجرای طرح های عمرانی به نفع شهر و مهمتر از آن به نفع شهروندان است و امیدواریم افتتاح و بهره برداری زودتر از هنگام این پروژه انشاالله زمینه ساز رضایتمندی شهروندان شود.

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker