امروز : سه شنبه, 22 آبان 1397
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

مقیمی استاندار تهران در فرمانداری بهارستان گفت : جوانان باید برای اداره کشور تربیت و آماده شوند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، محمد حسین مقیمی در نشست صمیمی با جمعی از جوانان ، فرهیختگان ، فعالان فرهنگی و اجتماعی و اعضای تشکلهای مردم نهاد شهرستان بهارستان که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : باید نگاه به جوانان کشور اصلاح شود و مدیران با آنان ارتباط برقرار کرده و منظور آنان را به خوبی درک کنند.

وی افزود : حضور پرانرژی و با انگیزه جوانان برای حل مشکلات کشور چه در اوایل انقلاب و چه در شرایط دیگر ثابت کرد که آنان بهترین گزینه برای اداره شرایط کشوردر عرصه های مختلف هستند.

استاندار تهران خطاب به جوانان گفت : تصمیم بگیرید برای توسعه کشور کار کنید و در این مسیر توفنده به پیش بروید .

مقیمی با بیان اینکه باید بسترها و شرایط را برای ورود جوانان به عرصه های مدیریتی و اداره کشور فراهم کرد ادامه داد : آینده کشور از جمله مسائل مربوط به جوانان کشور به تصمیمات معقول و منطقی مدیران کشور بستگی دارد و هر چقدر دقت نظر بیشتری در این زمینه صورت گیرد موفقیت بیشتری به دست خواهیم آورد.

استاندار تهران تاکید کرد : جوانان باید برای روزهایی که در آینده اداره و مدیریت امور کشور را برعهده می گیرند آماده شوند .

در ادامه این نشست صمیمی سه ساعته تعدادی از جوانان و فعالان فرهنگی و اجتماعی بهارستان به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند

مجله هنری تصویری اثر

لطفا در آپارات به برنامه مجله تصویری اثر رأی بدهید

مجری این برنامه محمد کریمی هنرمند شهرستان بهارستان هستند.

لطفا از طریق لینک زیر به آپارات مراجعه کنید و رأی بدهید

کلیک کنید

آخرین اخبار

pr checker