امروز : جمعه, 02 فروردين 1398
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان بهارستان ،اخبار شهرستان و مشکلات مردمی را بیان می کند.

مقیمی استاندار تهران در فرمانداری بهارستان گفت : جوانان باید برای اداره کشور تربیت و آماده شوند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، محمد حسین مقیمی در نشست صمیمی با جمعی از جوانان ، فرهیختگان ، فعالان فرهنگی و اجتماعی و اعضای تشکلهای مردم نهاد شهرستان بهارستان که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : باید نگاه به جوانان کشور اصلاح شود و مدیران با آنان ارتباط برقرار کرده و منظور آنان را به خوبی درک کنند.

وی افزود : حضور پرانرژی و با انگیزه جوانان برای حل مشکلات کشور چه در اوایل انقلاب و چه در شرایط دیگر ثابت کرد که آنان بهترین گزینه برای اداره شرایط کشوردر عرصه های مختلف هستند.

استاندار تهران خطاب به جوانان گفت : تصمیم بگیرید برای توسعه کشور کار کنید و در این مسیر توفنده به پیش بروید .

مقیمی با بیان اینکه باید بسترها و شرایط را برای ورود جوانان به عرصه های مدیریتی و اداره کشور فراهم کرد ادامه داد : آینده کشور از جمله مسائل مربوط به جوانان کشور به تصمیمات معقول و منطقی مدیران کشور بستگی دارد و هر چقدر دقت نظر بیشتری در این زمینه صورت گیرد موفقیت بیشتری به دست خواهیم آورد.

استاندار تهران تاکید کرد : جوانان باید برای روزهایی که در آینده اداره و مدیریت امور کشور را برعهده می گیرند آماده شوند .

در ادامه این نشست صمیمی سه ساعته تعدادی از جوانان و فعالان فرهنگی و اجتماعی بهارستان به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند

آخرین اخبار

pr checker